design market hviezdoslavovo námestie pohoda 2013 bamdesign

Design Market v Bratislave aj na Pohode

Občianske združenie Euforion pripravuje Design Market, ktorý sa uskutoční na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave v dňoch 14. – 15. 6. 2013 a tiež na festivale Pohoda 2013 v dňoch 11. – 13. 7. 2013.

Milí dizajnéri, umelci, odevní návrhári, šperkári a predajcovia. 

Po 3 rokoch dizajn marketu na festivale Pohoda, sme si pre vás pripravili prvú letnú bratislavskú verziu, ktorá sa uskutoční v piatok a v sobotu 14.-15.6. na Hviezdoslavovom námestí v rámci Street art fesivalu Bratislava 2013.

Dizajn market je určený pre všetkých tvorivých ľudí, ktorí chcú predávať svoje výrobky a zároveň ich odprezentovať pre širokú verejnosť.
K dispozíci je 15 predajných stánkov 2x1m so strechou.
Termín prihlásenia na Dizajn Market je do 23.5. 2013 na mail dizajn@euforion.sk
Všetky podmienky predaja na Dizajn Markete nájdete na tejto stránke.

Dizajn Market na Hviezdoslavovom námestí, ako aj na Pohode, organizuje OZ Euforion.

Občianske združenie Euforion vzniklo v lete 2003 ako dobrovoľnícka organizácia, ktorej členskú základňu tvoria mladí umelci a ľudia pracujúci v oblasti kultúry. V našich radoch nájdete hudobníkov, filmárov, výtvarníkov, ale aj architektov, kulturológov či designérov.

Každý rok OZ Euforion realizuje niekoľko projektov, predovšetkým v oblasti hudby, audiovízie a výtvarného umenia. Našim zámerom je vytvárať nové možnosti a dávať priestor mladým talentom, ale spolupracujeme aj s etablovanými umelcami, ktorí sú rodinným striebrom slovenskej kultúry.

Partnermi dizajn marketu su Sashe.sk a Festival Pohoda

zdroj: dizajnmarket.sk

{loadposition bottom}


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.