lampa frank bamdesign

Lampa Frank – nový domáci miláčik

Lampa Frank od Pana Objects v sebe spája jednoduchý koncept stolovej lampy a hravosť malého šteňaťa. Na súčasný dizajn sa často nazerá príliš seriózne – chýba mu zmysel pre humor a uvedomenia si jednoduchých radostí. Frank je funkčným kusom umenia, vysmievajúcim sa tejto serióznosti a dokáže úprimne rozosmiať človeka, ktorý má rád moderný dizajn.

lampa frank bamdesign

Táto hravá stolná lampa sa istotne prešteká k viacerým kreatívnym ľuďom, hľadajúcim objekt na rozjasnenie svojich obytných či pracovných priestorov. Frank sa prostredníctvom čistých línií, jednoduchých tvarov a prírodných materiálov odlišuje od gýčovitých produktov, aké môžete nájsť v lokálnom starožitníctve. Líši sa od nich svojou eleganciou, modernosťou a dobre sa naň pozerá.

lampa frank bamdesign

Koncept lampy je tvorený dutým dreveným kvádrom, ukrývajúcim zdroj svetla; k nemu sú pripojené štyri nožičky šteňaťa. Lampa je vyrobená z dreva bez povrchovej úpravy. Žiaden kus nie je identický s ostatnými, každý má vlastnú osobnosť. Tento dizajn je zároveň interaktívny – nožičkami je možné otáčať, aby si majiteľ mohol pohodlne natočiť svetlo na požadované miesto a zároveň si vychutnávať množstvo rôznych pozícií šteňaťa.

lampa frank bamdesign

lampa frank bamdesign

lampa frank bamdesign

zdroj: design42day

 

{loadposition bottom}

 

{fcomment}


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.