urban market spring edition 2013 bamdesign

Urban Market (spring edition) už koncom mája

Urban Market v Bratislave už 31. mája 2013 a v nových priestoroch Starej Tržnice. Potrvá do 2. júna a zároveň s ním budú prebiehať ďalšie dve akcie – Hudba Mesta a Dni architektúry a dizajnu 2013.

Pôvodná správa:

Urban Market 2013 (spring edition) „Kreatívna tvorba v centre diania.“

Čo máte poznačené vo svojich diároch a to do listoch v termíne 31. máj až 2. jún? Malo by sa vám tam vtesnať aj jedno veľmi dôležité oznámenie. Kreatíva sa sťahuje do centra diania. Stará Tržnica v Bratislave konečne roztvorí svoju veľkú náruč a vpustí všetkých dnu.

Na známosť sa dáva, že štvrtá sezóna Urban Marketu prichádza do nového priestoru, no nebude zaostávať hudobne, programovo, workshopovo, dizajnovo a ani na prezentácii zaujímavých produktov nebude šetriť.

Jarná verzia Urban Marketu prinesie so sebou novú programovú štruktúru, kedy predstavíme počas troch dní zaujímavé témy, osobnosti, názory, workshopy a prehliadky. Nechceme, aby ste sa u nás nudili a ostali, čo najdlhšie.

https://www.facebook.com/events/160769447430818/

Tradične pripravujeme kreatívnu zónu v podobe marketu, kde si počas troch dní budete môcť nakúpiť to najlepšie, čo doma máme. Samozrejme otvárame našu náruč aj zahraničným a novým značkám. Aby sme však nezabudli na to, že vám je u nás dobre, a chceme aby bolo dobre, tak sa budete môcť u nás nielen občerstviť ale potešiť svoj sluch.

Hudba Mesta sa postará o skvelý hudobný program, pretože vieme, že bez neho by to nešlo. Svoje slovné hračky predvedú českí hip-hopoví mohykáni Prago Union spolu so živou kapelou Live Champion Band. Zo slovenskej scény „napíše“ svoje rýmy známa formácia Moja Reč. O energický koncert pre každé ucho sa postarajú kapely Lavagance a Talkshow. After párty prinesie za mixpult DJ Juniora, dvojicu Kato a Maro z Prago Union, DJ-ov z kapely PPE a nepredvídateľné dievčatá Margita a Besná.

https://www.facebook.com/events/310467782419180/

Hľadáme kreatívcov, návrhárov, dizajnérov, fotografov, šperkárov, grafikov, handmadeistov… všetkých, čo niečo vytvárajú a mali by byť súčasťou Urban Marketu (spring edition) 2013.

Registrácia do food a kreatívnej zóny prebieha do 24. mája.

Ak máte záujem o informácie, registráciu, spoluprácu, módnu prehliadku, workshop kontaktujte nás na: urban.market2010@gmail.com

dátum konania: 31. 5. 2013 – 2. 6. 2013 (piatok / sobota / nedeľa)
miesto konania: Stará Tržnica, Námestie SNP, Bratislava
Urban Market 2013 (spring edition) je súčasťou Dní architektúry a dizajnu 2013.

Vrátime život do Starej Tržnice! Aj my chceme, aby sa zo Starej tržnice stalo mestské centrum, ktoré by slúžilo obyvateľom mesta aj zahraničným návštevníkom na služby, kultúrne akcie a trhy. www.novastaratrznica.sk

https://www.facebook.com/novastaratrznica

Čerstvé Ovocie
web: www.cerstveovocie.sk
facebook: https://www.facebook.com/pages/%C4%8CO-%C4%8Cerstv%C3%A9-Ovocie/130040313718362

Urban Market
web: http://www.cerstveovocie.sk/urban-market
facebook: https://www.facebook.com/pages/Urban-Market/137482229676120

zdroj: cerstveovocie.sk

{loadposition bottom}


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.